top_bg.jpg [123.67 KB]

kariera strona główna rotator

Poznajmy się! Jesteśmy BMM!

 

Specjalizujemy się w budowaniu systemów informacyjnych w organizacjach. Dane zamieniamy na korzyści biznesowe dla naszych klientów. Każdego dnia poszukujemy sposobów jak wykorzystać technologie cyfrowe aby usprawnić życie ludzi. 

 

 

Zespół

Z kim będziesz pracował? 

 

Jesteśmy konsultantami IT, kierownikami projektów, analitykami biznesowymi czy managerami klienta. Chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem z obszaru usprawniania pracy przedsiębiorstw oraz jednostek medycznych. Łączymy wiedzę z zakresu HR, controllingu, zarządzania projektami oraz optymalizowania procesów biznesowych z nowoczesnymi narzędziami informatycznymi - systemami ERP, HIS, BI czy hurtowniami danych. 

 

 

Poznaj niektórych z nas:

 

grafiki na stronę 570x1030.png [356.91 KB]

Jolanta-Łukaszewska.png [468.46 KB]

Jolanta

Kierownik projektów
"Realizacja projektów doradczych dla sektora Ochrony Zdrowia jest ambitnym wyzwaniem. Każdy Klient i jego projekt są unikatowi i pełni niespodzianek. Uwielbiam pracować nad nowymi rozwiązaniami z całym zespołem specjalistów – konsultantami, analitykami, managerami. Uczestnictwo w całym procesie – od pierwszych pomysłów aż po finalny produkt sprawia mi ogromną radość. A satysfakcja z osiągniętych efektów jest niesamowita. Wspólnie realizujemy projekty doradcze, które przynoszą wymierne korzyści naszym klientom. Tutaj w BMM zajmuję się tym, co lubię – cały czas się rozwijam, mam możliwość zdobycia nowych kompetencji i licznych certyfikatów m.in. z zarządzania projektami."

 

Paweł-Podbilski.png [352.47 KB]

Paweł

Starszy Konsultant systemów IT
"Technologie informatyczne otwierają niesamowity wachlarz możliwości, wspierających funkcjonowanie biznesu. Upraszczają otaczającą nas rzeczywistość. Rzeczy trudne czynią łatwiejszymi. To świetne uczucie, móc być częścią tego procesu i widzieć, że moja praca ma szersze znaczenie. Gdyby było inaczej, myślę, że już dawno zmieniłbym zawód. A tak, już od 10 lat jestem częścią BMM. Ambitne projekty, indywidualne podejście do pracownika i wsparcie, jakie otrzymujemy, utwierdzają mnie, że jestem we właściwym miejscu."
 

Natalia-Kowalik-Wikiera.png [351.79 KB]

Natalia

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu
"Rozwój BMM jest uzależniony od rozwoju naszych klientów.  Zadaniem moim i mojego Zespołu jest wyjście naprzeciw ich biznesowym oczekiwaniom, poprzez odpowiednie kształtowanie produktów, dopasowanych do rynkowych potrzeb i ich sprzedaż. Do tej roli przygotowały mnie lata pracy w BMM – najpierw jako  Telemarketer, Specjalista ds. obsługi klienta, a później jako Kierownik Zespołu Handlowego. Nauczyłam się wtedy słuchać, rozumieć i analizować oczekiwania klientów. Nieoceniona była praca z zespołem ambitnych i utalentowanych specjalistów. Obecnie prowadzimy wiele ciekawych projektów, do których zapraszam osoby zainteresowane rozwojem w strukturach sprzedaży."

 

Grzegorz-Janaś.png [349.65 KB]

Grzegorz 

Młodszy Konsultant systemów IT
"Ciągle się uczę – poznawać potrzeby klientów, rozumieć specyfikę ich działalności, dopasowywać rozwiązania. Zawsze będzie coś, czego warto się nauczyć, poznać funkcjonowanie jednostki medycznej od „zaplecza” - to fascynuje mnie najbardziej. Cieszę się, że trafiłem do BMM – mam okazję pracować dla wymagającego sektora ochrony zdrowia. Uczestniczę w projektach wdrożeniowych i serwisowych oraz szkolę pracowników szpitali z obszarów dokumentacji szpitalnej oraz medycyny pracy. Czasem jest ciężko, ale zawsze mogę liczyć na pomoc doświadczonych kolegów. W firmie ważna jest dobra atmosfera i pozytywni ludzie."

Agata-Rudnicka.png [359.25 KB]

Agata

Kierownik projektów
"Początek mojej przygody z BMM był dość niepozorny. Zaczynałam jako młodszy konsultant, pracując przy wdrażaniu i serwisowaniu modułów finansowo-księgowych. Pamiętam też jak stawiałam pierwsze kroki w GenRapie i chciałam stale rozwijać swoje kompetencje. W BMM dostrzega się osoby ambitne i zaangażowane, które mają jasno określoną ścieżkę rozwoju oraz regularne prestiżowe szkolenia.  Po kilku latach objęłam stanowisko Kierownika projektów i uzyskałam certyfikat IPMA. Dzięki temu mogę zarządzać innowacyjnymi projektami dla dużych klientów np. Safran czy Tarkett Orzechowo.  Praca w BMM to dla mnie czas stałego zdobywania nowych doświadczeń zawodowych."

 

grafiki na stronę 1170x300A.png [146.10 KB]

 

Nasi Klienci

Dla kogo będziesz pracował? 

 

Swoje doświadczenie będziesz budował w pracy z dużymi i średnimi firmami
produkcyjnymi i usługowymi B2B oraz zakładami opieki zdrowotnej, takimi jak:

 

 

Volkswagen Bank Polska
220x108_2.png [9.01 KB]
MTU Aero Engines Polska 
220x108_4.png [5.76 KB]
Safran Transmission Systems Poland
220x108_3.png [5.17 KB]
Wojskowe Zakłady Łączności 
220x108_5.png [3.97 KB]
The Goodyear Tire & Rubber Company 
220x108_1.png [6.11 KB]
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie
220x108_7.png [5.39 KB]
Szpital Kliniczny im. F. Chopina w Rzeszowie 

220x108_8.png [6.40 KB]
Wojewódzki Szpital im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej
220x108_6.png [4.39 KB]

 

 

Jak będziesz pracował? 

 

Nieustannie udoskonalamy metody pracy, kompetencje oraz technologie, które są podstawą naszego działania. Takie nastawienie jest stale pobudzane oczekiwaniami klientów oraz wymaganiami konkurencyjnego rynku. Ambitnie poszukujemy nowych możliwości, wzorców i metodyk, które testujemy i adaptujemy do naszej organizacji. Taka postawa pozwala nam ciągle rozwijać produkty i usługi, wspierać klientów w ich zmaganiach
z biznesowymi trudnościami w osiąganiu celów.

 

 

12_120-v1.png [1.86 KB]

Technologie
 • MS SQL, .NET, Oracle, HTML 5, Cristale Reports 
 • środowiska Windows Server, Linux, Oracle Server 
 • systemy ERP, HIS, BI, hurtownie danych.

11_120.png [5.51 KB]

Metody pracy
 • Zarządzania projektami: IPMA, Prince2, Agile PM, 
 • Sprzedażowe Customer Centric Selling

10_120.png [4.17 KB]

Kompetencje 

Organizacyjne:

 • Komunikacja
 • Zorientowanie na cele 
 • Współpraca
 • Elastyczność/Innowacyjność

Specjalistyczne m.in.:

 • Odpowiedzialność i wiarygodność
 • Zorientowanie na klienta
 • Myślenie analityczne

9_120.png [9.97 KB]

Wartości
 • Rozwój
 • Innowacyjność
 • Efektywność
 • Uczciwość
 • Zdrowa konkurencja 

 

 

Anna-Hasiec.png [333.38 KB]

Nie znalazłeś odpowiedzi, których szukasz?

Napisz do mnie!

Anna
HR Manager

 

rekrutacja@bmm.com.pl

HR

Partnerzy

Partnerzy

Zaufali nam

Kontakt

BMM Sp. z o.o., ul. Rzeszowska 101, 36-060 Głogów Małopolski