top_bg.jpg [123.67 KB]

BMM Srebrnym Finalistą Konkursu Polish Project Exellence Award 2022

 

Badge_Projekty_Społeczne_Organizacyjne_Srebro.jpg [263.76 KB]

IPMA Polska wyłoniła finalistów konkursu Polish Project Exellence Award 2022 na najlepiej zarządzane projekty. Rozdanie nagród odbyło się 20 października w Warszawie podczas uroczystej gali towarzyszącej 25. Konferencji IPMA Polska. BMM uplasowało się na drugim miejscu w kategorii Projekty Organizacyjne i Społeczne z projektem Optymalizacja Gospodarki Materiałowej w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym Nr 4 w Lublinie.

W imieniu zespołu projektowego nagrodę odebrali Prezes Zarządu - Bogdan Michałek oraz Kierownik Projektu - Agata Węgrzyn.

Dziękujemy IPMA Polska oraz jury za wyróżnienie i docenienie naszej pracy. To zaszczyt znaleźć się w gronie laureatów doskonalących i promujących najlepsze praktyki zarządzania projektami.

 MicrosoftTeams-image (15).png [138.28 KB]
 

Konkurs organizowany przez IPMA Polska. Zarządzanie Projektami wyróżnia najbardziej spektakularne osiągnięcia w praktyce zarządzania projektami. Jego celem jest nagradzanie najlepszych projektów oraz promowanie kompetencji realizujących je przedsiębiorstw.

Komisja konkursu przeprowadza kompleksową ewaluację zarówno samego procesu zarządzania danym projektem, jak i jego szeroko rozumianych rezultatów.

Celem konkursowego projektu BMM było przeprowadzenie transformacji cyfrowej Szpitala PSK4 w Lublinie w zakresie organizacji pracy w ramach Gospodarki Materiałowej, w tym optymalizacja procesów oraz zmniejszenie złożoności jednostki. Działania te przełożyły się na zmniejszenie nakładów pracy personelu, liczby generowanych błędów oraz zwiększoną efektywnością działań jednostki. Realizacja celów, postawionych przez Dyrekcję Szpitala, była możliwa dzięki przeprowadzeniu szczegółowego audytu wraz z wielowymiarową analizą identyfikującą źródła problemów i obszarów do poprawy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Partnerzy

Partnerzy

Zaufali nam

Kontakt

BMM Sp. z o.o., ul. Rzeszowska 101, 36-060 Głogów Małopolski